p i e g ā d e   u n    a t g r i e š a n a 

Preču piegādes un atgriešanas informācija

Preču piegāde uz Omniva pakomāta punktiem Latvijā, noformējot pasūtījumu norādīte sev ērtāko pasūtījuma izņemšanas vietu. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas pārliecinieties vei esat norādījis pareizo izņemšanas vietu.

Visas Omniva pakomātu atrašanās vietas iespējams apskatīt Omniva mājas lapā - www.omniva.lv

Pakalpojuma cenas ir atkarīgas no izsūtāmās pakas izmēra. Cenas paku izsūtīšanai Latvijas teritorijā no 2,88 eiro.

Sīkāku informāciju par pakalpojuma cenām skatīt Omniva mājas lapā - www.omniva.lv.

Prece izvēlētajā pakomātā nonāk 3 (trīs) līdz 5 (piecu) darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma.
Saņēmējs saņem īsziņu par sūtījuma iesūtīšanu pakomātā.
Pakomāti ir atvērti visu dienakti.

Sūtījuma glabāšanas laiks ir 7 (septiņas) kalendārās dienas. Ja 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā sūtījums no pakomāta netiek izņemts, tas tiek atgriezts atpakaļ nosūtītājam, šajā gadījumā LIIVA:M interneta veikalam.
Gadījumā, ja Lietotājs neizņem Preci iepriekš minētajā termiņā, Lietotājam ir pienākums atlīdzināt izmaksas, kas saistītas ar atkārtotu preces nosūtīšanu.

Sūtījumiem virs 75 eiro piegāde – BEZMAKSAS!


Ja Pircējs nav apmierināts ar saņemtās preces kvalitāti, tad iebildumi jānoformē rakstveida un jānosūt uz e-pasta adresi: [email protected], klāt pievienojot preces fotogrāfiju.

Par preču atgriešanu sazināties privāti - izmantojot sadaļu Kontakti vai nosūtot e-pastu [email protected], norādot pasūtījuma numuru, kurā prece bija pasūtīta, preces nosaukumu un tās cenu.

Pircējs noteiktos gadījumos var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no preču pirkuma Tirdzniecības vieta 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Prece ir saņemta.

0

Pirkumu grozs