m ē s

LIIVA : M piedāvā pasaulei draudzīgu dizainu

Mūsu mērķis ir piedāvāt pasaulei draudzīgus apģērbus un aksesuārus, kas vienlaikus sevī iemājo LIIVA : M vienkāršo un eleganto dizainu.

Šī ideja par pasaulei draudzīgu dizainu radās vienā no neskaitāmajām, kas sekoja pēc, pastaigām pa lauku un meža ceļiem. Tieši pastaigas dabā deva impulsus par pasaulei draudzīgu materiālu un eleganto dizainu, jā arī dizaina idejas un krāsas ir dabas iedvesmotas.

Jaunas idejas rodas ik dienu, katrā jaunā pastaigā, tādēļ seko līdzi!

100% organisks produkts
Piedāvātie produkti tiek ražoti no organiskas kokvilnas un to ražošanas process tiek kontrolēts un sertificēts saskaņā ar GOTS (Global Organic Textile Standard). Tādējādi šie produkti ne tikai tiek ražoti no organiskām izejvielām, bet to ražošanas procesā tiek izmantota zaļā jeb atjaunojamā enerģija.

Piedāvājot mūsu produktus mēs neaizmirstam arī par iepakojumu un noformējumu, arī tas atbilst apzīmējumam – ekoloģisks produkts. Pie katra produkta pievienotā etiķete ir izgatavota no 100% otrreiz pārstrādātas šķiedras kartona un logo uz tās uzlikts ar ekoloģisku koka zīmogu, tādējādi netiek patērēti lieki resursi. Jūsu pasūtītais produkts tiks mīļi iepakots dabai draudīgā jeb ekoloģiskā kartona kastē.

Un apsolu – iespēju robežās līdz izsūtīšanas punktam pasūtījumus nogādāsim ejot ar kājām, jo mīlam dabu un mīlam pastaigas!

Tiekamies ceļā!

0

Pirkumu grozs